Младите огнеборци от ОУ „Св. Св. Кирил и Методий“ в Челопеч завоюваха първо място на областния етап на състезанието „Млад огнеборец“, провел се в гр. Правец. С отлична подготовка, дисциплина и силен екипен дух възпитаниците на училището се наложиха сред общо 10 отбора от различни населени места в Софийска област.


