„Нашето зелено утре“ на Група ГЕОТЕХМИН допринася за по-зелена община Пирдоп

В прекрасно слънчево време, с много настроение и обща кауза, бе даден старт на инициативата „Нашето зелено утре“ на Група ГЕОТЕХМИН в община Пирдоп за 2026 г.

В инициативата се включиха кметът Ангел Геров, зам.-кметът Милена Мачканова, изпълнителният директор на Геотехмин Доминик Хамерс, генералният директор на Елаците-Мед инж. Стоил Димитров, зам.-директорът на Обогатителния комплекс инж. Красимир Динеков, представители на компаниите дарители, ученици и учители. Всички те се обединиха около каузата за по-зелена, по-красива и по-добра среда за живот.

Цялата публикация „„Нашето зелено утре“ на Група ГЕОТЕХМИН допринася за по-зелена община Пирдоп“