С аплодисменти, детски усмивки и усещане за ново начало ОУ „Св. Св. Кирил и Методий“ – Челопеч официално откри своя нов STEM център и високотехнологични класни стаи – пространство, в което образованието вече не е просто урок, а преживяване, експеримент и вдъхновение.

Тържествената церемония събра ученици, учители, родители, общественици и представители на институции, които станаха свидетели на една от най-важните стъпки към модерното образование в общината. Лентата на новия STEM център бе символично прерязана от началника на РУО София област Росица Иванова, кмета на Община Челопеч инж. Алекси Кесяков, директора на училището Нонка Бантова, в присъствието на представители на ОбА-Челопеч, учители, местния бизнес и медии.
Цялата публикация „ОУ-Челопеч откри нов STEM център и високотехнологични класни стаи“








