Има дни, които започват като обикновени, а се превръщат в истински празник. Такъв беше денят, в който децата и техните учители от ДГ „Ханс Кр. Андерсен“ прекрачиха прага на Общинска администрация – Челопеч, носейки със себе си не просто мартенички, а светлина и топлина.



