В атмосфера на топли спомени, приятелски срещи и заслужено признание премина първото официално събиране на учредителите на Пенсионерски клуб „Златна есен“ към Елаците-Мед АД след официалната регистрация на сдружението.
Близо 100 бивши служители на компанията се събраха в Комплекс „Св. Иван Рилски“ в село Мирково, за да заявят членството си в новосъздадената организация, да внесат своите встъпителни вноски и да бъдат вписани в членската книга на клуба. Събитието постави символичното начало на една общност, обединяваща хората, посветили десетилетия от своя професионален път на развитието на Елаците-Мед АД.











